Miałam przyjemność dołączyć do Grona Ambasadorek marek ARIEL i Lenor.
i wraz z innymi Ambasadorami projektu przez 8 tygodni testowałam nowe kapsułki piorące ARIEL 3in1 Mountain Spring oraz płyn do płukania Lenor Gold Orchid.
Mimo, że mój blog ma charakter kulinarny, a projekt dotyczy środków piorących, to postanowiłam, że i tu zamieszczę swoje doświadczenia z testów, podzielę się swoimi wrażeniami i zachęcę do wypróbowania kapsułek Ariel i płynu Lenor,… bo warto!
Czyż nie w kuchni lub przy stole zdarza się, że coś się rozleje, poplami: obrus, serweta?….Trzeba uprać ścierki, ściereczki, fartuchy?
Wtedy warto sięgnąć po zestaw Ariel&Lenor. który poradzi sobie z każdymi plamami!

SAM_3740a

Otrzymałam indywidualny zestaw startowy, czyli zestaw dla mnie i próbki dla znajomych.

Mój zawierał:
1 opakowanie ARIEL 3in1 Mountain Spring (15 sztuk.)
1,2 litra płynu do płukania Lenor Gold Orchid.
Książeczka “Badanie opinii”

Dla testujących miałam do przekazania :
20 próbek kapsułek ( w każdym opakowaniu 3 kapsułki)
20 saszetek płynu do płukania Lenor
20 ulotek .
Przewodniki projektu.
SAM_2788

ddd

Ciekawa efektów prania, pierwsze testy zrobiłam zaraz po otrzymaniu przesyłki. Pranie było czyste, bez jakichkolwiek plam i zabrudzeń.
Byłam bardzo zadowolona.
Znajomi, sąsiedzi i przyjaciele, którym podarowałam próbki również
Kapsułki ARIEL 3in1 Mountain Spring poradziły sobie zarówno z praniem białym, jak i kolorowym.

eee

Kapsułki bardzo dobrze rozpuszczają się w wodzie (nawet już w 30 st. C), nie pozostawiają żadnych odbarwień ani resztek po sobie.
Jedna mała kapsułka i tylko 25 ml. płynu wystarczy na ok. 5 kg prania ( czyli standardowo 1 pełny bęben prania)

SAM_2939a
Pranie czyste, świeże, a z dodatkiem płynu Lenor Gold Orchid nielektryzuje się, jest miękkie w dotyku i pięknie pachnie.

Do tego wielka wygoda, wystarczy włożyć jedną kapsułkę do pralki i gotowe!
Jeśli rzeczy są mocno zabrudzone to po prostu wrzucamy do pralki 2 sztuki i na pewno będzie ok.
Nie trzeba dozować proszku i wsypywać do szufladki. Nic się nie rozsypuje ani nie brudzi.
Czas porzucić utarte przekonanie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, w tym wypadku kapsułki spisują się perfekcyjnie.

SAM_2991a

Testy duetu ARIEL & Lenor przypadły w okresie wiosennym, do tego w tym czasie mieliśmy też święta wielkanocne, a więc prania i sprzątania było sporo,.. jak to przed świętami :)
Z kapsułkami Ariel i płynem Lenor poszło szybko i sprawnie
Podczas przedświątecznych zakupów nie musiałam zaprzątać sobie głowy szukaniem oddzielnego proszku do kolorów i do bieli, kapsułki ARIEL 3in1 Mountain Spring, uprały wszystko: i kolorowe, i białe.
Te kapsułki to na prawdę ogromna wygoda. Oszczędzają czas i pieniądze. Zwłaszcza przed świętami kiedy liczy się każdy wydany grosz.
Wystarczy zakupić opakowanie kapsułek ARIEL 3in1 Mountain Spring, którą poradzą sobie z każdym rodzajem prania. W każdej temperaturze zabrudzenia schodzą bez problemu, np. zasłony prałam w 30 st.C wyprały się idealnie..
Zimowe kurtki zanim powędrowały do szafy również uprałam w 30 st.C,… i z tym zadaniem kapsułka Ariel poradziła sobie bez problemu.

ffff

Jak dla mnie są to jedne z najlepszych obecnie w sprzedaży kapsułek’
Cena kapsułek ARIEL 3in1 Mountain Spring (15 szt.) i tegoż samego rodzaju proszku( 1,5 kg) jest niemal identyczna ( różnica dosłownie 1 zł więcej / za kapsułki. – sprawdziłam w paru hipermarketach) więc na pewno się opłaca, chociażby na wspomnianą już wcześniej wygodę i w utrzymaniu czystości pralki.
Również płyn do płukania Lenor Gold Orchid warto wypróbować. Mnie oczarował ten nowy zapach, to taka kwiatowo – waniliowa nuta zapachowa.

Płyny Lenor są już od dawna na rynku i na pewno każdy miał okazję je użyć, na pewno też każdy ma już swój ulubiony zapach, ale sięgnijcie po ten nowy, może stanie się Waszym ulubionym :)
Polecam zarówno kapsułki piorące ARIEL 3in1 Mountain Spring oraz płyn do płukania Lenor Gold Orchid !
Pranie z kapsułkami ARIEL 3in1 Mountain Spring i płynem Lenor to sama przyjemność!.

SAM_2841A SAM_2794a

BBB